Комфортний Банк
Рус Укр Eng

Через інтернет-банкінг почнуть видавати беззаставні кредити

19 липня 2010, понеділок

Джерело: Maanimo.com
19 липня 2010

Резюме: Начальник управління роздрібного бізнесу ПУМБ Валерій Пацуй розповів Maanimo.com про ситуацію в інтернет-банкінгу:

- Валерій, скільки банків сьогодні працює на ринку інтернет-банкінгу?

- У даний момент досить багато банків надає послуги інтернет-банкінгу своїм клієнтам, але кількість тих фінінститутів, які забезпечують клієнтам повноцінний, так би мовити, повний сервіс для управління коштами, на сьогоднішній день не перевищує 10.

- Які новинки банкіри надавали клієнтам Мережі?

- Варто виділити депозитні сервіси: відкриття, поповнення, часткове зняття та розірвання. Хоча в цілому, зазначу, що зараз вже досить складно запропонувати будь-які нові послуги з банкінгу. Адже стандартний набір функцій - платежі, перекази, погашення кредитів тощо - банки надають уже протягом тривалого часу.

- Який ваш прогноз щодо розвитку ринку онлайн-послуг банків?

- Безумовно, сервіси віддаленого управління фінансами для приватних клієнтів будуть продовжувати розвиватися. Ті банки, у яких інтернет-банкінг функціонує вже сьогодні, будуть розширювати наявний спектр послуг, ті ж фінінститути, які поки не запропонували клієнтам такі сервіси, будуть оперативно їх впроваджувати, і багато хто вже працює над цим. Ми, наприклад, даємо клієнтам можливість здійснювати віддалено всі банківські операції, за винятком видачі кредиту. Надалі ж ми забезпечимо клієнтам за допомогою ПУМБ-online і отримання беззаставної позики. Також серед планів Банку - автоматичне списання коштів з рахунку за фіксовані комунальні послуги, якщо вони внесені в якості шаблону в профілі клієнта в ПУМБ-online, т.зв. direct debit.

http://maanimo.com/news/advices/14472-cherez-internet-banking-nachnut-vydavat-bezzalogovye-kredity