Мобільний додаток
перейти перейти
 • Приватним клієнтам
 • Для бізнесу
 • Персона
 • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

Умови кредитних канікул

для власників кредитних карток ПУМБ
на період дії карантину

ПУМБ розробив програму кредитних канікул строком на 3 місяці для власників кредитних карток. Вони не відміняють платежі по кредиту, проте тимчасово зменшують їх, щоб знизити фінансове навантаження.

Умови надання кредитних канікул

 • Кредиті канікули підключаються автоматично, тому вам не потрібно писати заяви або дзвонити в колл-центр.

 • Канікули діють для всіх власників кредитних карток ПУМБ, чиї платіжні дати припадають на період з 30 березня по 30 червня 2020 року.

 • Обов’язкові платежі по кредитним карткам, що нараховані банком з 30 березня по 30 червня 2020 року, будуть містити лише відсотки за кредитом.

 • Платежі по тілу кредита, які протягом кредитних канікул тимчасово не підлягають обов’язковій сплаті, потрібно буде сплатити пізніше. Ці платежі будуть рівномірно розподілені та включені до наступних платежів таким чином, щоб м’яко вивести клієнта на попередній графік та обсяг платежів.

 • Клієнти, які не потребують кредитних канікул, можуть без обмежень сплачувати суми більші ніж розрахований у період канікул обов’язковий платіж, у тому числі з метою користування умовами пільгового періоду.

 • Суми обов’язкового платежу, повного погашення або пільгового періоду можна подивитися в ПУМБ Online.

ПРИКЛАД для умовного обов’язкового платежу по кредитній картці в розмірі 833 грн:

Обов'язковий платіж 833 грн, який складаеться з:

Обов'язковий платіж на період кредитних канікул, який складаеться з:

393 грн (нараховані відсотки за операціями зняття/перекази)

393 грн (нараховані відсотки за операціями зняття/перекази)

300 грн (3% від заборгованості (покупки та зняття готівки)

20 грн (комісія за переказ в третій бінк, комісія за сервіс «Сплачуйте частинами»)

120 грн (сервіс «Сплачуйте частинами»)

Тимчасово не нараховується

Відповіді на питання, що можуть у вас виникнути

  • Як я можу підключити кредитні канікули?

   Кредитні канікули підключаються автоматично та діють для всіх власників кредитних карток ПУМБ, чиї платіжні дати припадають на період з 30 березня по 30 червня. Писати заяви чи дзвонити в колл-центр з метою активації кредитних канікул по кредитних картках ПУМБ не потрібно.

  • Чи потрібно мені йти до відділення для оформлення кредитних канікул?

   Ні, кредитні канікули підключаються автоматично.

  • Якщо в мене є прострочена заборгованість чи можу я оформити кредитні канікули?

   Кредитні канікули оформлені автоматично всім без виключення держателям кредитних карток. Якщо ви не сплатили платежі до цієї дати (до 5, 10, 25 березня), на них канікули не поширюються, але поширюються на всі майбутні платежі з 30.03.2020 до 30.06.2020.

  • На який термін і з якого періоду оформлюються кредитні канікули?

   Програма розроблена строком на 3 місяці, це допоможе зменшити фінансове навантаження по виплаті кредиту майже вдвічі та уникнути прострочок: період з 30 березня 2020 року по 30 червня 2020 року.

  • З чого буде складатися мій платіж на кредитних канікулах?

   Тіло кредиту тимчасово нараховуватися не буде, ви будете сплачувати тільки відсотки за кредитом. Платежі по тілу кредита, які протягом кредитних канікул тимчасово не нараховувалися, потрібно буде сплатити після 30 червня 2020 року.

  • Що буде після закінчення канікул? Як я маю виплачувати борг по кредитній картці?

   Тіло кредиту, яке протягом кредитних канікул тимчасово не нараховувалося для сплати, потрібно буде сплатити пізніше. Ці платежі будуть рівномірно розподілені на послідуючі, після закінчення терміну кредитних канікул. Також можна продовжувати сплачувати більше, ніж розрахований банком платіж, щоб не накопичувати борг.

  • Як відмовитись від кредитних канікул?

   Кредитні канікули підключаються автоматично, але якщо ви хочете зберегти умови користування пільговим періодом та не накопичувати заборгованість – суму обов’язкового платежу, повного погашення або пільгового періоду можна подивитися в ПУМБ Online, чат-боті ПУМБ у Viber та сплачувати як завжди.

  • Чи буде банк нараховувати відсотки по кредиту в період кредитних канікул?

   Обов’язкові платежі, у межах дії кредитних канікул, будуть містити лише відсотки. Якщо у вас буде можливість, рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у комфортному для вас розмірі.

  • Чи буде застосована підвищена відсоткова ставка на період канікул по КК?

   Згідно із Законом України №533-ІХ, для тих клієнтів, які не зможуть своєчасно погашати свої платежі, з 1 березня по 31 травня 2020 року не відбуватиметься підвищення відсоткової ставки за кредитом.

  • Де я зможу дізнатися суму платежу по кредиту?

   Суму обов’язкового платежу в поточному місяці завжди можна побачити в ПУМБ Online, чат-боті ПУМБ у Viber. По закінченню кредитних канікул у вас буде відображатись новий розмір платежу.

  • – Готівкою:

   ви можете погасити кредит через ПТКС банку та термінали самообслуговування ПриватБанку, IBox та EasyPay. На період з 1 квітня по 30 червня 2020 року внесення коштів на рахунок з будь-яких вказаних терміналів здійснюється в онлайн режимі та без додаткових витрат. Щоб уникати прострочки, кошти на рахунок необхідно вносити до 18:00 платіжної дати.

  • – Online:

   сплатити кредит, не виходячи з дому, можна за допомогою мобільного додатку ПУМБ Online або на сайті банку, використовуючи при цьому картки різних банків.

Зворотний зв'язок