octopus-right
image

ПОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ КАРТОК НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

ПУМБ продовжить до 01 липня роботу всіх платіжних карток (кредитних, зарплатних, соціальних тощо), термін дії яких спливає в березні-травні 2020 року. Усі необхідні налаштування буде здійснено автоматично у дистанційному режимі, тож звертатись до відділення банку непотрібно.

Ви зможете і надалі користуватись наявною карткою: знімати кошти в банкоматах, розплачуватись за допомогою POS-терміналів, здійснювати покупки в Інтернеті. Виняток - переказ з картки на картку (Р2Р). Ця послуга буде тимчасово недоступна. У разі потреби відправити чи отримати кошти радимо скористатись послугою переказу з використанням номеру рахунку.  

Картки будуть працювати без обмежень у всій мережі ПУМБ, а також в більшості банкоматів і терміналів інших банків. Деякі старіші моделі обладнання можуть відмовити у проведенні транзакції. Просимо поставитися до цього з розумінням та скористатися іншим найближчим банкоматом чи терміналом.  

 

Як мінімізувати ризик відмови у проведенні POS транзакції:

  1. Здійснювати розрахунки через Google Pay/Apple Pay. Важливо! Підключити сервіс та додати картку необхідно ДО закінчення терміну її дії. Зокрема, до 31.03 включно - якщо термін спливає в березні, до 30.04 включно - якщо термін спливає в квітні, до 31.05 включно - якщо термін спливає в травні. Як налаштувати: Google Pay/Apple Pay.
  2. Проводити всі транзакції безконтактно. Якщо транзакція безконтактно не проходить або немає такої технічної можливості - вставити чіп в термінал та, за необхідності, підтвердити транзакцію на терміналі.

 

Ось питання, які додатково можуть в Вас виникнути, та відповіді на них.

Зверніться до нашого оператора, якщо не знайшли відповідь

 

+38 044 290 7 290

для дзвінків по Україні

+38 096 290 7 290

+38 050 290 7 290

+38 093 290 7 290

для дзвінків на інших операторів