Програма Mastercard Більше

Програма Mastercard Більше

Платформа, яка об'єднує пропозиції партнерів, акції, колесо сюрпризів і преміальні сервіси для держателів карток Mastercard від ПУМБ

Зміни у процесі входу до сервісу Mastercard Більше
Увійти до кабінету
Програма Mastercard Більше

Програма Mastercard Більше доступна всім держателям карток Mastercard від ПУМБ!

Для держателів преміальних карток діють ексклюзивні пропозиції та накопичення золотих балів

  • ВАЖЛИВО! Щоби користуватися перевагами програми, потрібно зареєструватися на платформі Mastercard Більше і додати всі ваші картки в розділі «Профіль» у меню програми.
  • Відтепер, якщо ваша картка брала участь в обох програмах (Mastercard Більше та Програмі винагород Mastercard), усі пропозиції будуть доступними на одному сайті, а за карткою автоматично відобразяться доступні подарунки та переваги.
  • Усі зароблені бали зберігаються та з 2 лютого 2021 бали за Програмою МС Більше набувають срібного кольору, бали за Програмою винагород MC Rewards набувають золотого кольору. При цьому сума балів, що Ви накопичили залишається незмінною! Ми перенесемо всі бали в нову програму Більше. Бали автоматично підтягнуться в інтерфейс, якщо Ви додали картки в меню «Профіль» або якщо Ваші картки були об’єднані у сім’ю («хаусхолд») банком раніше у Програмі винагород. Перш за все, перевірте, що всі Ваші картки є у профілі, та додайте картки, якщо перелік не повний.
  • В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати лише один тип балів.
  • Срібні бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.
  • Золоті бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Подарунки банків», «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.
  • Кожну нову карту потрібно буде реєструвати додатково.

Як це працює

Додаткова інформація

01
В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати лише один тип балів.
02
Якщо у Вас декілька карток ПУМБ, що накопичують золоті бали – вони будуть об’єднані в один баланс у скарбничці золотих балів.
03
Отримуйте золоті бали за будь-які операції та розрахунки в торгових точках та Інтернеті.
arrow-top