Мобільний додаток
перейти перейти
 • Приватним клієнтам
 • Для бізнесу
 • Персона
 • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

Кредитні канікули
на період дії карантину!

На період карантину ви можете оформити канікули для кредитів готівкою та/або кредитів на купівлю товарів.
Вони не відміняють платежі по кредиту, проте тимчасово зменшують їх, щоб знизити фінансове навантаження.

Що це означає?

Протягом дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть містити лише відсотки за кредитом. А погашення платежів по тілу кредиту відтерміновується та рівномірно розподіляється на кількість місяців, що залишаються до повного погашення кредиту.

Умови надання кредитних канікул:

 • кредитні канікули надаються власникам кредитів готівкою та/або кредитів на купівлю товарів

 • термін кредитних канікул – 3 місяці

 • до закінчення строку кредиту залишилося 4 або більше місяців.

 • реальна відсоткова ставка, дата закінчення кредиту та дата внесення обов’язкових платежів не змінюються

 • для кредитів без простроченої заборгованості або з простроченою заборгованістю, строк якої станом на 1.03.2020 не перевищував 30 днів

Якщо у вас 2 або більше кредитних договори, то зареєструвати потрібно лише 1 заявку. Канікули будуть застосовані до усіх договорів.

Приклад розрахунку платежів:
Кредит 10 000 грн на 24 місяці

Обов’язковий платіж за кредитом складається з:

ДО канікул

НА ПЕРІОД канікул

ПІСЛЯ канікул

тіло кредиту:

416,4 грн

0 грн

505,93 грн

щомісячна комісія та відсотки по кредиту:

399,07 грн

399,07 грн

399,07 грн

Загальна сума платежу:

815,47 грн

399,07 грн

905 грн

Кредитні канікули можна оформити лише дистанційно

Заповніть, будь ласка, форму заявки нижче. Після розгляду заявки, ви отримаєте SMS-повідомлення або сповіщення в Viber на номер телефону, закріплений за вами у ПУМБ як фінансовий номер.
Заявки, зареєстровані до 16:00 поточного робочого дня, розглядаються протягом дня. Заявки, зареєстровані після 16:00 та\або у вихідний чи святковий день, будуть розглядатися протягом наступного робочого дня. Якщо святкових та\або вихідних днів було більше 2х, заявка може бути розглянута протягом 2х робочих днів.

Подати заявку на кредитні канікули

Подати заявку

Відповіді на питання, що можуть у вас виникнути

  • Як я можу підключити кредитні канікули?

   Для підключення канікул вам не потрібно звертатись у відділення, достатньо залишити заявку на Гарячій Лінії банку або заповните форму тут.

  • Чи потрібно мені йти до відділення для оформлення кредитних канікул?

   Ні, кредитні канікули оформлюються дистанційно. Вам треба лише заповнити заявку на Гарячій Лінії банку або заповните форму тут.

  • Як довго розглядається заявка на підключення?

   Заявки, зареєстровані до 16:00 поточного робочого дня, розглядаються протягом дня. Заявки, зареєстровані після 16:00 та\або у вихідний чи святковий день, будуть розглядатися протягом наступного робочого дня. Якщо святкових та\або вихідних днів було більше 2х, заявка може бути розглянута протягом 2х робочих днів. По факту встановлення кредитних канікул наступного робочого дня ви отримаєте повідомлення в Viber або SMS

  • Як я дізнаюся, що мені підключили кредитні канікули?

   По факту встановлення кредитних канікул, наступного робочого дня ви отримаєте повідомлення в Viber або SMS

  • Якщо в мене більше одного кредиту, як відбувається підключення канікул?

   Достатньо залишити одну заявку і кредитні канікули будуть встановлені по всім наявним кредитам готівкою та товарним кредитам. Якщо ви можете сплачувати один із кредитів повністю, радимо не накопичувати заборгованість та вносити платежі у комфортному для вас графіку.

  • Чи є обмеження в оформленні кредитних канікул?

   Якщо за вашим кредитом залишилось всього 1, 2 чи 3 платежі – підключення канікул неможливе. Також є обмеження: при наявності простроченої заборгованості більш ніж 30 днів станом на 01.03.2020 - кредитні канікули не можуть бути підключені. Якщо ви не можете сплачувати кредит у повному обсязі рекомендуємо вносити посильну суму, щоб уникнути накопичення заборгованості

  • Якщо в мене є прострочена заборгованість чи можу я оформити кредитні канікули?

   Якщо прострочена заборгованість ще не погашена і станом на 01.03.2020 складає більш ніж 30 днів, то Ви не зможете оформити кредитні канікули, не погасивши прострочку. Тому погасіть заборгованість і через 2 дні подайте нову заявку

  • На який термін і з якого періоду оформлюються кредитні канікули?

   Програма кредитних канікул розроблена строком на 3 місяці і починає застосовуватись з місяця звернення. Тобто, якщо ваша заявка на кредитні канікули буде розглянута за 2 дні ДО дати платежу, то в цьому місяці платіж буде зменшено і канікули будуть застосовані.
   Якщо ви звернулися для оформлення канікул ПІСЛЯ дати платежу, то канікули не будуть застосовані в цьому місяці, а будуть діяти вже з наступного. Якщо ви не сплатили платіж до оформлення кредитних канікул і у вас є заборгованість – вам необхідно буде оплатити її в повному обсязі

  • З чого буде складатися мій платіж на кредитних канікулах?

   На період канікул ви будете сплачувати тільки відсотки по кредиту. Платежі по тілу кредиту необхідно буде сплатити після завершення канікул. Ці платежі будуть рівномірно розподілені на кількість місяців, що залишилися до повного погашення кредиту за умовами кредитного договору. Якщо у вас буде можливість, рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у комфортному для вас розмірі.

  • Де я зможу дізнатися суму платежу по кредиту?

   Суму обов’язкового платежу в поточному місяці завжди можна побачити в ПУМБ Online, чат-боті ПУМБ у Viber. По закінченню кредитних канікул у вас буде відображатися новий розмір платежу. По суті сума боргу буде рівномірно розподілена на кількість місяців, що залишилась до повного погашення.

  • В мене оформлений кредит з пільговим періодом, чи буде він продовжений при оформлені кредитних канікул?

   Пільговий період залишається без змін.

  • Що буде після закінчення канікул? Як я маю виплачувати борг по кредиту?

   Тіло кредиту, яке протягом кредитних канікул тимчасово не нараховувалося для сплати, потрібно буде сплатити пізніше. Ці платежі будуть рівномірно розподілені на кількість місяців, що залишилися до повного погашення кредиту за умовами кредитного договору.

  • Чи буде термін мого договору продовжено?

   Термін вашого договору залишається без змін. Платежі по тілу кредиту, які ви не сплачували у період кредитних канікул, будуть рівномірно розподілені на кількість місяців, що залишилася до повного погашення.

  • Чи буде банк нараховувати відсотки по кредиту в період кредитних канікул?

   Обов’язкові платежі у межах дії кредитних канікул будуть містити лише відсотки за кредитом. Це дозволить у період кредитних канікул знизити фінансове навантаження. Платежі по тілу кредиту необхідно буде сплатити після завершення канікул. Якщо у вас буде можливість рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у комфортному для вас розмірі.

  • Що буде якщо я не зможу погашати платіж в повному обсязі навіть з кредитними канікулами?

   Після закінчення карантину ви можете звернутися до банку і обговорити умови реструктуризації кредиту. Банк не буде застосовувати штрафні санкції з 1 березня по 30 червня 2020 року. Але рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у комфортному для вас розмірі.

  • Чи будуть мені нараховуватися штрафи, якщо я не внесу платіж?

   Банк не буде застосовувати штрафні санкції з 1 березня по 30 червня 2020 року.

  • Карантин продовжили, чи буде банк продовжувати не нараховувати штрафи та пеню?

   Згідно закону, який вийшов від 17.03.2020 – не нарахування штрафів та пені дійсне до 30 квітня включно. Це означає, якщо ви не вчасно внесли платіж по кредиту, то з 1 березня по 30 квітня штрафи не нараховуються. Не чекаючи змін на законодавчому рівні, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжив до 30 червня пільговий період для клієнтів фізичних осіб, які обслуговують кредити готівкою, товарні кредити, кредитні картки та інші кредити, забезпечені заставою. Це означає, що для тих клієнтів, які не зможуть своєчасно погашати свої платежі по кредиту, банк не застосовуватиме по кредитах фізичних осіб штрафні санкції і підвищені процентні ставки до 30 червня 2020 року.

  • Де я можу погасити кредит?

   – Готівкою:

   ви можете погасити кредит через ПТКС Банку та термінали самообслуговування ПриватБанку, IBox та EasyPay. На період з 1 квітня по 30 червня 2020 року внесення коштів з будь-яких вказаних ПТКС здійснюється в онлайн режимі та без додаткових витрат.

   – Online:

   сплатити кредит, не виходячи із дому, можна за допомогою мобільного додатку ПУМБ Online або на сайті Банку , використовуючи при цьому картки різних банків.

 • Така можливість існує, адже є обмеження по оформленню кредитних канікул:

  • - якщо у вас залишилося менше трьох місяців користування кредитом. В цьому випадку, після закінчення карантину ви можете звернутися до банку і обговорити умови реструктуризації кредиту

  • - якщо у вас існує прострочена заборгованість більше, ніж 30 днів станом на 01.03.2020

  • - програма автоматичного надання кредитних канікул не поширюється на кредитний продукт, за яким оформлено ваш договір

  • - не змогли розглянути заявку на кредитні канікули через невірно введені данні. Зателефонуйте на Гарячу Лінію банку.  

  • Чи надає Банк кредитні канікули за кредитом під заставу нерухомості або автомобілю?

   Так, Банк розробив програми щодо надання кредитних канікул за кредитами, які були надані під заставу нерухомості або автомобілю. Для того, щоб оформити кредитні канікули вам потрібно подати заявку через:

   • - відділ з роботи з простроченою заборгованості за телефоном: 044 390 76 99

   • - Гарячу Лінію Банку за телефонами 044 290 7 290; 050 290 7 290

  • Які умови кредитних канікул?

   Для клієнтів, які не мають простроченої заборгованості, пропонуються кредитні канікули строком до 3-х місяців.
   Для клієнтів, які сплачують кредит не за графіком — Банк приймає рішення щодо зменшення платежів у індивідуальному порядку.

  • Як подати заявку до Банку?

   Вам необхідно подати заявку, звернувшись за телефонами:

   • - гарячої лінії Банку: 044 290 7 290

   • - відділу з роботи з простроченою заборгованістю: 044 390 76 99

  • Як довго Банк буде розглядати мою заявку?

   Розгляд заявки триває 3 робочі дні, після чого з вами зв’яжеться представник Банку та проінформує щодо рішення за вашим запитом.

  • Чи можливе надання канікул без відвідування відділення Банку (дистанційно)?

   Ні, на жаль, це неможливо. У разі схвалення Банком заявки, необхідно буде укласти декілька додаткових договорів. Укладення договорів здійснюється у відділеннях Банку за особистої присутності позичальника.

  • Якщо у мене прострочена заборгованість, чи зможу я оформити кредитні канікули?

   Так, це можливо на індивідуальних умовах. Після розгляду заявки з вами зв’яжеться представник Банку та розповість на яких саме умовах ви можете оформити кредитні канікули.

Зворотний зв'язок