credit can all

Payoneer

  image
  Миттєве* зарахування на картку ПУМБ
  image
  Низькі та вигідні тарифи для переказів в EUR та USD
  image
  Реєстрація та перевірка балансу Payoneer в ПУМБ Online
  image
  Мільйони компаній та фрилансерів з більш ніж 190 країн та територій світу
  У ПУМБ Online можна зареєструвати акаунт та отримати виплату переказів на баланс Payoneer. Після цього миттєво вивести кошти на картку ПУМБ.
Звертаємо увагу, що на рахунки фізичних осіб мають виводитись кошти, які не пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності. Такі доходи мають декларуватись в Податкових органах. Банк може запитати підтвердження декларування отриманих доходів. Кошти, які отримуються від підприємницької діяльності мають зараховуватись на рахунки ФОП.
  * зазвичай транзакція відбувається протягом 5-10 секунд

  Як переказати кошти з Payoneer

  Додаткова інформація

  • check

   Payoneer Inc. зареєстрована в Мережі боротьби з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США (FinCEN) як компанія, що надає послуги з надання грошових послуг (MSB). Payoneer також має ліцензію на здійснення грошових переказів у 51 штаті. Реєстраційний номер MSB: 31000264700512.

  • check

   Операції грошових переказів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення, а також правил, встановлених компанією Payoneer.

  • check

   Порядок вирішення спорів: По усім питанням щодо виведення коштів з акаунту Payoneer через ПУМБ Online звертайтесь на підтримку ПУМБ. Щодо питань по реєстрації звертайтесь на підтримку Payoneer за посиланням, або в чат на головній сторінці сайту Payoneer.

  arrow-top