credit can all

Система переказів
TransferGo

  image
  Вигідний курс обміну
  image
  USD, EUR валюта переказу
  image
  Миттєве зарахування на картку або рахунок IBAN ПУМБ
  image
  Без комісії ПУМБ на отримання переказу
  Наразі відправка грошей з України за кордон заборонена постановою НБУ від 24.02.2022 №18

  Для громадян України та осіб старше 18 років

  Як отримати переказ

  з-за кордону в Україні

  Передайте відправнику переказу ваші дані: 

  • Ім'я та прізвище англійською мовою (за відсутності закордонного паспорту, щоб коректно зазначити ці дані, скористайтеся нашим online-перекладачем
  • номер банківської картки (Visa/Mastercard) або банківський рахунок IBAN ПУМБ у валюті переказу

  Грошовий переказ буде зараховано на рахунок ПУМБ без додаткової комісії 

  Додаткова інформація

  • check

   TransferGo Ltd є зареєстрованим провайдером платіжних послуг, що перебуває під наглядом та регулюється UK Financial Conduct Authority (FCA) як уповноважена платіжна установа: 600886. Зареєстрована адреса: 1a Old Street Yard White Collar Factory, EC1Y 8AF, Лондон, Велика Британія.

  • check

   На сайті сервісу TransferGo можна ознайомитись з інформацією: Як захиститися від шахрайства – Допомога (transfergo.com) та Чи можу я довіряти TransferGo? – Допомога та з Політика конфіденційності (transfergo.ua).

  • check

   Операції грошових переказів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення, а також правил, встановлених платіжною системою TransferGo.

  • check

   Інформація щодо внесення АТ «ПУМБ» до реєстру учасника платіжної системи TransferGo від 05.07.2023 розміщено на сайті НБУ.

  • check

   Порядок вирішення спорів: Усі спори, що виникають між учасниками та користувачами системи переказу коштів TransferGo (відправниками та отримувачами грошових переказів), мають вирішуватись шляхом переговорів, а також у судовому порядку відповідно до законодавства України.

  • check

   Лінії підтримки TransferGo по питаннях здійснення переказів за допомогою TransferGo: Тел.: +48 22 307 83 62 (у Польщі), +44 114 303 1667 (Велика Британія), +49 30 56837611 (Німеччина), +380 893 240 520 (для дзвінків з України).  E-mail: [email protected]

  arrow-top