credit can all

Система переказів
IntelExpress

  image
  USD, EUR валюта переказу
  image
  0% розмір комісії за отримання переказу
  image
  Миттєвий переказ
  image
  Більше 57 000 пунктів обслуговування у майже 70 країнах світу

  Як отримати переказ IntelExpress

  Перегляньте відео –
  як отримати переказ
  IntelExpress у додатку

  Додаткова інформація

  • check

   Платіжною організацією платіжної системи IntelExpress є АТ Мікрофінансова організація «ІНТЕЛЕКСПРЕС» з місцезнаходженням 0102 Грузія, м. Тбілісі, Проспект Агмашенебелі, № 89/24.

  • check

   Отримати інформацію про перелік учасників системи переказів IntelExpress , місцезнаходження і час роботи найближчих пунктів обслуговування, перевірити статус відправленого переказу можна на веб-сайті системи: Грошові перекази IntelExpress.

  • check

   На сайті системи IntelExpress можна ознайомитись з Політикою конфіденційності.

  • check

   Операції за системою грошових переказів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення, а також правил, встановлених платіжною системою IntelExpress .

  • check

   Інформація щодо внесення АТ «ПУМБ» до реєстру учасника платіжної системи IntelExpress від 19.07.2022 розміщено на сайті НБУ.

  • check

   Порядок вирішення спорів: Усі спори, що виникають між учасниками та користувачами системи переказу коштів IntelExpress (відправниками та отримувачами грошових переказів), мають вирішуватись шляхом переговорів, а також у судовому порядку відповідно до законодавства України.

  • check

   Телефон підтримки клієнтів системи грошових переказів IntelExpress в Україні: +380443557221. WhatsApp: +995 322 492525. [email protected]. Час роботи: 07:00 – 21:00 (за київським часом, в зимовий час) та 08:00-22:00 (за київським часом, в літній час), без вихідних. Мова підтримки: російська, англійська.

  arrow-top