Western Union

 • Понад 500 000 пунктів обслуговування в більш як 200 країнах і регіонах світу
 • Переказ можна отримати через 10 хвилин після надсилання в будь-якому пункті обслуговування в межах країни, в яку було відправлено переказ
 • За деякими популярними напрямками (країни СНД, Грузія, Ізраїль, ОАЕ, Китай, Туреччина) діють спеціальні тарифи
 • Збереження грошових коштів на час поїздки (можливість здійснення переказу на власне ім’я)
Western Union
Western Union – один з лідерів на ринку грошових переказів, що працює більш ніж у 200 країнах та регіонах

Western Union – один з лідерів на ринку грошових переказів, що працює більш ніж у 200 країнах та регіонах

Як працює Western Union

1

Крок 1

Повідомте оператору реквізити, необхідні для відправлення переказу, відповідно до вимог системи Western Union і пред'явіть документ, що посвідчує Вашу особу (при необхідності підтвердження джерел походження грошових коштів необхідно додатково надати підтвердні документи)

2

Крок 2

Внесіть суму переказу та оплатіть вартість послуг з відправлення

3

Крок 3

Отримайте контрольний номер переказу, повідомте його одержувачу разом із назвою системи та сумою надісланих грошових коштів

Умови здійснення переказів
 • Операції за системою переказу коштів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також правил, встановлених платіжною системою Western Union. Обмеження сум переказів в іноземній валюті встановлені Постановою НБУ №2 від 02.01.2019р.
 • Оплата комісії за переказ грошових коштів здійснюється виключно за рахунок відправника переказу і стягується в гривні по курсу НБУ, що діє на дату відправлення переказу, згідно тарифів системи переказів, які є єдиними для всіх учасників на території України.
 • Грошові перекази на території України здійснюються виключно в національній валюті – гривні. Відправлення грошових переказів за межі України здійснюється в доларах США та євро (в деякі країни ЄС) . Відправник повинен вказати валюту, в якій переказ буде виплачений одержувачу (долари США, євро або національна валюта, в якій може бути виплачений переказ в країні призначення).
 • Виплата переказів із-за кордону здійснюється в доларах США, євро та гривні. В євро виплачуються перекази, відправлені з країн Європейського Союзу, за умови, що валюта виплати переказу в Україні, при оформленні відправки переказу була вказана «євро».
 • Якщо валюта відправлення та виплати переказу відрізняється, то при здійсненні конвертації валюти переказу застосовується курс обміну валют, встановлений компанією Western Union. Курс обміну валют доводиться до відома відправника/отримувача під час здійснення операції відправлення/виплати переказу.
 • Грошовий переказ доступний для виплати в будь-якому пункті обслуговування системи Western Union в країні призначення протягом 45 календарних днів з дати відправлення.
 • В залежності від країни призначення переказу, надаються наступні додаткові послуги: доставка переказу (чека) за вказаною адресою; інформування одержувача по телефону / телеграфу про надходження переказу на його ім'я; текстове повідомлення для одержувача, яке зачитується оператором при виплаті переказу; sms-інформування відправника про виплату грошового переказу в країні призначення.
Додаткова інформація
 • Платіжною організацією платіжної системи Western Union є Western Union Network (France) SAS з місцезнаходженням: 92095 France, 5-6 Place de l’Iris, Paris la Defense CEDEX.
 • Отримати інформацію про перелік учасників системи переказів Western Union, місцезнаходження і час роботи найближчих пунктів обслуговування, перевірити статус відправленого переказу можна на веб-сайті системи: www.westernunion.ua.

 • Інформація щодо пунктів обслуговування АТ «ПУМБ», зареєстрованих у системі переказів Western Union, а також режим їх роботи розміщені у розділі «Відділення та банкомати».
 • З метою запобігання шахрайства компанія Western Union просить звернути увагу на застереження, викладені в розділі «Захистіть себе від шахрайства».
Порядок вирішення спорів
 • Всі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами системи переказу коштів Western Union (відправниками та отримувачами грошових переказів), мають вирішуватися шляхом переговорів, а також в судовому порядку відповідно до законодавства України.

Карта відділень

Файли для завантаження